Çok karışık , uzun ve sürekli değişen sgk mevzuatının içinde, teknik konularda yıllarca deneyim kazanmış uzman kişiler olmadan ihtiyaç duyduğunuz sgk uygulamaları ile ilgili kapsamlı stratejiler üretmek ve sgk ile ilgili problemlerine doğru çözümler üretmek neredeyse tam manasıyla imkansızdır.

İnsan Gücü Danışmanlık olarak işletmenizde işçi işveren ilişkileri konusunda ve Sosyal Güvenlik alanında yaşayacağınız tüm süreçlerle ilgili danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimiz kapsamında kuruluşunuzun yönetici personeli ve/veya İnsan kaynakları yada ilgili birimler 7 gün 24 saat telefon desteği, bizzat yerinizde destek şeklinde hizmetlerimizden yararlanabilirler.


Sosyal Güvenlik (SGK) Danışmanlığı Nedir?

Kamu ve özel sektör tecrübesi bulunan kadromuzla; işletmenizin ihtiyacı olan doğru bilgiye ulaşmalarını, yaşanılan sgk ile ilgili sorunların doğru bir şekilde yönetilmesini sağlarız. Emeklilik işlemlerinin takibi ve sonuçlandırılması. 5510 sayılı yasa ile ilgili mevzuata uygunluk denetlemelerinin yapılması, var olan risklerin ölçümlenmesi ve iyileştirme süreçlerinin yönetimi Sosyal Güvenlik Kurumunca gerçekleştirilecek müfettiş incelemesi ve denetimlerde (Sosyal Güvenlik Denetmenleri tarafından) ortaya çıkabilecek yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi hususunda işverene danışmanlık yapılması.

Diğer Hizmetlerimiz