Meva İş Geliştirme ve Danışmanlık

Müşteri memnuniyetine odaklı, ana prensibi yüksek kaliteli hizmet sunmak olan bir danışmalıktan çok iş ortağı ajansıdır. Başta; İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere bir çok ilde İmalat, Tekstil, Enerji, Madencilik, Gıda, Turizm, Eğitim ve Sağlık sektörlerinde faaliyet gösteren müşterilerine profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Kamu ve özel sektör tecrübesine sahip güçlü ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabası ile katma değer yaratıyoruz. Sizlerle birlikte çalışarak yaratıcı çözümler üretiyor ve bu şekilde rakiplerinizden ayrışmanızı sağlayan şeffaf, özgün ve bütünlük içinde sürdürülebilir büyüme sağlıyoruz.


Vizyon ve Misyonumuz

MEVA İŞ GELİŞTİRME VE DANIŞMANLIK, yenilikçi çözüme odaklı bakış açısıyla 1.000 den fazla danışmanlık projesi yürütmeye devam etmektedir.

Şirketlerin kuruluşundan itibaren tüm süreçlerinde işletmeye bir çok hizmet sunarak katma değer sağlamak. Meva danışmanlık ailesi için esas olan yapılan işin başarıya ulaşmasıdır.

Çözüm ortağınız olmaya hazırız!


REFERANSLAR

Müşterilerimiz Ne Düşünüyorlar?

  • Meva Danışmanlık firması sayesinde İlave İstihdam Teşvik paketlerini kullandık. Personel gider tasarruf çalışmalarından dolayı teşekkür ederim...
    Buğra Öztekin
  • Sosyal Güvenlik Kurumunca gerçekleştirilen denetimlerden önce Meva Danışmanlık ile yaptığımız çalışmalar, denetimlerden artı puanla geçmemizi sağlarken, şirket politikalarımızın da yasal süreçlerle entegre olması sağladı.
    Ahmet Kepez
  • İşletmemde profesyonel ekibi ile İnsan Kaynakları Sistemi’nin kurulmasında emeği geçen Meva Danışmanlık Ailesi’ne sonsuz teşekkürlerimi sunarım...
    Hülya Akın