Meva Danışmanlık

Son yıllarda çalışma hayatında oluşan farklılıklar, mevzuat değişiklikleri, teknoloji ve iletişimin gelişmesi ve işçi işveren anlaşmazlıkları uygulamada işyerlerine yeni sorunlar olarak dönüş yapmaktadır. Ayrıca bu oluşan sorunlar, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı denetimlerinin sıklaşmasına neden olmuştur. İşverenler, iş ve sosyal güvenlik mevzuatı yönünden yapılan incelemeler ve iş mahkemelerinde işçiler tarafından açılan davalar neticesinde ciddi miktarlarda idari para cezaları ve yaptırımlar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Meva İş ve Sosyal Güvenlik Danışmanlığı olarak geçmiş deneyimlerimizden hareketle vereceğimiz hizmet çerçevesinde özetle işletmelerin işçilik maliyetlerini azaltmaya dönük çalışmalar yapmak, işletmelerin idari para cezalarına maruz kalmasına önlemler almak ve bakanlık ilgili birimlerinin denetimlerinde işletmelere eşlik ederek bu alanda var olan boşluğu profesyonel bir bakış açısıyla doldurmak hedeflenmektedir.


Vizyon ve Misyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımlarımızla İş ve Sosyal Güvenlik Danışmanlığı sektöründe lider olmayı hedefledik ve her geçen gün müşteri portföyümüzü genişleterek; doğru hizmet ve doğru yönlendirme ile işletmelerin aradığı bir firma olma yönünde emin adımlarla ilerliyoruz.

Meva Danışmanlık, iş ve sosyal güvenlik mevzuatlarında işletmelerin çözüm ortağıdır. Devlet teşviklerini kullanmak işletmelerin en doğal haklarındadır. Meva Danışmanlık ailesi; müşterilerinin gider tasarruflarına katkıda bulunabilmek için sürekli çalışmaktadır.

Çözüm ortağınız olmaya hazırız!


REFERANSLAR

Müşterilerimiz Ne Düşünüyorlar?

  • Meva Danışmanlık firması sayesinde İlave İstihdam Teşvik paketlerini kullandık. Personel gider tasarruf çalışmalarından dolayı teşekkür ederim...
    Buğra Öztekin
  • Sosyal Güvenlik Kurumunca gerçekleştirilen denetimlerden önce Meva Danışmanlık ile yaptığımız çalışmalar, denetimlerden artı puanla geçmemizi sağlarken, şirket politikalarımızın da yasal süreçlerle entegre olması sağladı.
    Ahmet Kepez
  • İşletmemde profesyonel ekibi ile İnsan Kaynakları Sistemi’nin kurulmasında emeği geçen Meva Danışmanlık Ailesi’ne sonsuz teşekkürlerimi sunarım...
    Hülya Akın