Meva İş Geliştirme ve Danışmanlık

Meva İş Geliştirme ve Danışmanlık olarak alanında uzman personeller ile Sosyal Güvenlik, İş Hukuku, Turquality, Tasarım Merkezi, Sedex, Yönetim sistemleri, Stratejik planlama ve gelişim yol haritası, kurumsal değişim ve gelişim kavramında yer alan yasal süreçler, yurt içi ve yurt dışı zorunlu, üretim, kalite ve sistem belgelendirme alt yapıları, Toplam kalite sistemleri gibi yetkinlik konularımızdan oluşan Gelişim ve Değişim danışmanlık ve partnerlik hizmetleri veren yetkin bir firmayız.

10 yılı aşkın kamu (SGK) ve özel sektör tecrübesine sahip deneyimli ekibimizle vereceğimiz hizmet çerçevesinde; işletmelerin işçilik maliyetlerini, işverenlerin sigorta prim maliyetlerini tüm istihdam teşviklerini kullanarak %20 - %40 oranında azaltmayı hedeflemekteyiz.

20 yılı aşkın süredir özel sektörde kurumsal firma yönetici kadromuz ile ise işletmelerin kurumsal performans ve stratejik planlama yapısına geçmesini, yasal yükümlülükler global belge denetimlerine alt yapı hazırlık çalışmalarını, işletme analizleri ile gelişim yol haritası ve markalaşma serüvenlerinde Türkiye de ve Dünyada uygulanan metot ve metodolojileri kullanarak Kurumsal marka olma yapısını şirketlere profesyonelce adapte etme ve tüm süreçlerinde sürekli iyileştirmeyi ve kazanmayı sağlamanızı hedeflemekteyiz.


Vizyon, Misyon ve Mottomuz

Müşterilerimizi yönetim, üretim, hizmet kapsamlarındaki teşvik, gelişim ve değişim ihtiyaçlarını yasal ve diğer tüm şartları sağlayacak şekilde organize ederek, yetkin kalitede hizmet vermek, memnuniyet, kazanç ve değişim odaklı marka olmak.

Yetkin personel yapımız ile müşterilerimizin ihtiyaç analizlerini yasal ve diğer şartların öncülüğünde stratejik plana taşıyan, izlenebilir ve sistematik çalışmaları ile sürekli geliştiren ve kazandıran faaliyetlerde bulunmak.

İnsana değer her şeye bedel...

Çözüm ortağınız olmaya hazırız!


REFERANSLAR

Müşterilerimiz Ne Düşünüyorlar?

  • Meva Danışmanlık firması sayesinde İlave İstihdam Teşvik paketlerini kullandık. Personel gider tasarruf çalışmalarından dolayı teşekkür ederim...
    Buğra Öztekin
  • Sosyal Güvenlik Kurumunca gerçekleştirilen denetimlerden önce Meva Danışmanlık ile yaptığımız çalışmalar, denetimlerden artı puanla geçmemizi sağlarken, şirket politikalarımızın da yasal süreçlerle entegre olması sağladı.
    Ahmet Kepez
  • İşletmemde profesyonel ekibi ile İnsan Kaynakları Sistemi’nin kurulmasında emeği geçen Meva Danışmanlık Ailesi’ne sonsuz teşekkürlerimi sunarım...
    Hülya Akın