Hızla değişen ve gelişen mevzuat sebebiyle işletmelerinize yüksek miktarlarda cezalar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Alanında deneyimli ve özellikle bir çok uygulamalı denetimde yer almış kamu ve özel sektör tecrübesi bulunan kadromuzla iş ve sosyal güvenlik alanında işletmenizi kamu denetimine hazır hale getirerek doğabilecek cezaları minimuma indirmeyi sağlıyoruz.

5510 sayılı yasa ve ilgili mevzuata uygunluk denetlemeleri ve raporlama, 4857 sayılı yasa ve ilgili mevzuata uygunluk denetlemeleri ve raporlama, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sosyal Güvenlik Kurumunca gerçekleştirilecek müfettiş incelemesi ve denetimlerde (teftiş) yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesinin organizasyonunda işverene danışmanlık yapılması hizmetlerini sunuyoruz.


Denetim Hizmeti Nedir?

Hangi sektörde olursanız olun, güncel düzenlemelere ve standartlara uygunluğun sağlanması zorlu bir sürece neden olabilir. Dünyanın lider denetim şirketi olarak, size yüksek doğrulukta sonuçlar, üstün nitelikli uzmanlar, en modern inceleme yöntemlerini ve global bir ağ sunuyoruz. Bu sayede ürün, hizmet ve süreçlerinizin güncel ulusal ve uluslararası standartlara mümkün olan en verimli ve etkili şekilde ulaşmasını sağlayabiliyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz